ПРОЄКТ № 58.

Програмно-апаратна платформа реабілітаційно-діагностичної технології «MIOTRACER»™

 Місто: Київ

Керівник проєкту: Ігор Гурчик

Ступінь готовності: Прототип


Технологія «MIOTRACER» розроблена для відновлення, розвитку та діагностики психомоторних функцій людини.

«MIOTRACER» поєднує широкий спектр впливу, ефективність, зручність у використанні, доступну ціну та може використовуватись не лише в клініках, спеціалізованих закладах, в дитячих установах для інклюзивної освіти, або приватно практикуючими спеціалістами, але і навіть вдома, для розвитку дрібної моторики та інших психомоторних функцій дітей, починаючи вже з 8-місячного віку.

Відеопрезентація проєкту

 


Презентація проєкту у PDF форматі >>>




Додаткові матеріали:

Приклад уроку на тренажері


ЧЛЕНАМ ЖУРІ >>>                                                 ІНВЕСТОРАМ >>>


Свої питання щодо проєкту Ви можете поставити через форму коментарів

Коментарі

  1. Доброго дня. Дуже цікава інформація. Дивилися і передачу по "Україна 24" з коментарями лікарів про прилад "МІOTRACER". А як можна зв'язатися з автором винаходу?

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Здрастуйте Галино.
      Приємно, що канал "Україна 24" показав як працює наша технологія "Міотрейсер" в умовах реальної київської клініки, але звичайно сюжет був невеликий і загальний.
      Зв'язатися можна і через організаторів конкурсу "Сікорський-2020", і напряму з нами.
      Наприклад на Фейсбуці є сторінка "MIOTRACER": https://www.facebook.com/MIOTRACER
      Або сторінка автора приладу Игора Гурчика: https://www.facebook.com/vibirua
      Або ел.пошта: miotracer@gmail.com або goorchyk.igor@gmail.com

      Видалити
    2. Щодо питань, які стосуються використання тренажеру "Міотрейсер-03" дорослими пацієнтами.
      Ось посилання на сюжет з телевізійної програми в якому пацієнтка з тяжкими ускладненнями після грипу виконує на тренажері вправу для відновлення втраченої мови: https://youtu.be/R3FKOtc9IrQ
      А це посилання на виконання вправи інвалідом-чорнобильцем: https://youtu.be/pygiOulCD5c


      Видалити
  2. Добрый день, Игорь! Меня зовут Любовь Латрель и работаю учителем специального образования в американской школы штата Нью Йорк. Уверена, что ваша разработка помогла бы нашим детям с отставанием в развитии в получении навыков мелкой моторики. Хотелось бы связаться с вами и поговорить о деталях вашей разработки.
    С уважением, Любовь Латрель, Нью Йорк, США

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Здравствуйте Любовь! Приветствуем Нью-Йорк из Киева) Основной целью этого проекта, была разработка новой, максимально удобной и эффективной технологии, для развития именно мелкой моторики, и в первую очередь, для детей с различными проблемами развития. Абсолютно все упражнения базового комплекса влияют на развитие мелкой моторики, но есть и несколько упражнений расчитанных на более целенаправленное воздействие на мелкую моторику.
      Выбирайте любой удобный вариант для связи, и мы ответим на все интересующие вас вопросы.
      Связаться можно на Фейсбуке: на странице "MIOTRACER": https://www.facebook.com/MIOTRACER
      Или Гурчик Игорь: https://www.facebook.com/vibirua
      Или эл.почта: miotracer@gmail.com або goorchyk.igor@gmail.com


      Видалити
  3. Здравствуйте Игорь. А из Израиля и мой внук аутист. Меня заинтересовал ваш тренажер.
    Буду следить за дальнейшими публикациями. Удачи Вам.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Здравствуйте Рита! Вы знаете, но очень многие известные люди родились аутистами, и тем не менее, не смотря на все тяжёлые проблемы этого заболевания, они стали великими! Желаю вашему ребёнку вырасти таким, как например Билл Гейтс. Одной из причин которая повлияла на то, что мы занялись этой разработкой, был киевский ребёнок аутист с которым мы несколько лет жили рядом. В нашем тренажере два десятка упражнений ориентированных на развитие различных психомоторных функций, и в том числе два упражнения разработанных для аутистов.

      Видалити
  4. Доброго дня, пане Гурчик! дуже цікавий пристрій і цікава методика для реабілітації дітей і дорослих. Мене цікавить ще таке питання: чи є вже якісь перші експлоративні дослідження чи тестування щодо ефективності цього приладу? Якщо ні, - чи Ви плануєте такі дослідження? Як реагують діти, як - дорослі? З якими мед. закладами ча науковцями Ви вже кооперуєте? Бажаю Вам успіху з таким корисним стартапом!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Здрастуйте пані Галино! Ми з самого початку розробки консультувалися з кількома ведучими спеціалістами України. В Києві це простіше зробити. Неврологи, реабілітологи, логопеди корегували напрямок розробки з точки зору медицини. А от наше інженерне ноу-хау саме в оригінальній конструкції приладу, завдякі чому реалізуються відпрацьовані медиками методики, які вже давно використовуються на практиці і власне немає сумнівів в їх дієвості. Відмінність нашого тренажеру в тому, що завдяки нашій оригінальній конструкції реалізовано безконтактне відслідковування просторового положення руки пацієнта над площиною тренажеру, а саме це і надає тренажеру принципово нові можливості, яких немає в існуючих системах. Ще оди важливий плюс, це виконання тренажеру у вигляді іграшки, а тренувальні вправи видаються дитині звичною, динамічною грою, що не створює у хворих дітей негативного сприйняття. Ми співпрацюємо з київською клінікою "РОЗВИТОК". Одне з відео з дитиною в якої ДЦП викладено в проекті. Щодо питань, які стосуються використання тренажеру "Міотрейсер-03" дорослими пацієнтами, то я їх вже виклав вище.
      Але ось посилання на сюжет з телевізійної програми в якому пацієнтка з тяжкими ускладненнями після грипу виконує на тренажері вправу для відновлення втраченої мови: https://youtu.be/R3FKOtc9IrQ
      А це посилання на виконання вправи інвалідом-чорнобильцем: https://youtu.be/pygiOulCD5c

      Видалити
    2. дуже дякую за детальну відповідь, я з задоволенням подивлюся всі відео. І ще раз вітаю Вас з перемогою! І надалі так!

      Видалити
  5. Ігоре, доброго вечора. Моє питання про Вашу заявку (заявки) на патент. Ви патентуєте спосіб чи пристрій? чи і спосіб, і пристрій? Мені здається, важливо патентувати обидва обєкти винаходу, оскільки пристрій, безумовно, є оригінальним і має ознаки новизни, а щодо способа - тут трошки складніше, оскільки це вже питання методики лікування. Крім того, якщо Ви подавали заявку на патент України, то зразу треба думати про патентування в інших країнах (наприклад, щоб отримати європатент і мати можливість продати ліцензію). Бажаю Вам успіхів.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Здрастуйте Вячеслав.
      Подана заявка на пристрій та на товарний знак. Але Укрпатент абсолютно нікуди не поспішає. Ми звичайно думаємо про іноземні патенти, але вони дорого коштують.

      Видалити
  6. Добрий день, Ігоре. Корисна робота. У мене питання стосовно випробування вашого пристрою дорослими людьми, у яких стався інсульт в минулому. В якому стані доросла людина може користуватися ним? Чи є інформація про те, як швидко можуть відновитись функції моторики або мови, якщо користуватись тренажером? Скільки часу йде на один сеанс, щоб це було доцільно? Чи можна придбати тренажер особисто?

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Добрий день Олено. Посилання на відео з інвалідом-чорнобильцем я вивісив вище.
      В будь-якій ситуації, коли справа стосується чи дорослого хворого, чи тим більш дитини, вирішувати повинен лікар. Особливо якщо стан хворого гострий. Головне не зашкодити хворому. І хоча всі наші вправи абсолютно природні, але коли людина хвора, потрібна обережність навіть з природними речами. Щодо швидкості відновлення, то стан кожного хворого, не схожий на інших, тому говорити про щось середнє не правильно. Ми гарантуємо широкий діапазон впливу, ефективність, зручність використання (тренажер дуже легкий, працює автономно від акумулятора, тобто можна використовувати лежачи), але час відновлення залежить як від стану хворого, так і від його наполегливості. Час на сеанс залежить від стану хворого і визначає лікар. Якщо стан вже не гострий, стабільний, то орієнтуватися можна і по самопочуттю, але після консультації з лікарем. Щодо придбання давайте зв'яжемось. Наші кординати вище.

      Видалити
  7. А я вважаю, що людина, яка принижує жінок, які воюють на фронті, не гідна навіть уваги, і підтримувати його проект - підтримувати його слова: "Главное при отборе в армию солдатчинь, это размер груди не меньше третьего, ну и естественно задница". Байкотуємо!!!

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар