ПРОЄКТ № 45.

Конструктор смакових відчуттів

Місто: Миколаїв

Керівник проєкту: Володимир Закорецький

Ступінь готовності проєкту: Мінімально працююча модель


 

У проєкті пропонується масштабувати випуск продуктів харчування в порошковому вигляді. 

Порошкові продукти-це переробка традиційних продуктів харчування за оригінальною технологією, захищеною патентами. Дозволяє отримувати продукти з властивостями, якими не володіють традиційні. Застосовуються в харчовій промисловості, медицині, у виробництві косметики, для тривалого зберігання, для харчування в екстремальних умовах. 

Діапазон можливих продуктів переробки - від м'яса, риби до молочних продуктів, продуктів рослинного походження та меду. Всі продукти мають антибактеріальні властивості. 

Запланований дохід від продажу продукту.


Відеопрезентація проєкту

 


Презентація проєкту у PDF форматі >>>



ЧЛЕНАМ ЖУРІ >>>                                                 ІНВЕСТОРАМ >>>

Свої питання щодо проєкту Ви можете поставити через форму коментарів


Коментарі

  1. Андрющенко Богдан11 листопада 2020 р. о 01:05

    Добра і здоров'я! Сушіння продуктів це досить поширена тема. Зокрема активно пропрацьовують сушіння продуктів в Інституті технічної теплофізики. Які саме переваги у Вашого методу/проекту порівняно з конкурентами?

    ВідповістиВидалити
  2. Доброго дня Богдан.
    Пропонований метод переробки сировини не виділяє сушіння продукту і подрібнення на різні технологічні процеси. В єдності взаємопов'язаних процесів і ховається «родзинка» якості одержуваного продукту.
    Відмінністю даного методу від відомих є той факт, що процес переробки матеріалу відбувається одночасно при подрібненні і температурної обробки при 50-60 град С. Процес подрібнення відбувається таким чином, що не руйнується цілісність клітини зберігаючи всі корисні складові продукту. Ще однією позитивною особливістю є те, що віруси, які знаходяться в продукті, що обробляєтся за допомогою нашої технології, повністю руйнуються створюючи в кінцевому результаті антибактеріальний продукт.
    В нас є порівняльні результати запропонованої технології і існуючих.
    З повагою Володимир Закорецький.

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар