ПРОЄКТ № 44.

E-Field Radial Charge (EFR Charge)

Місто: Київ

Керівник проєкту: Антон Вдовиченко

Ступінь готовності проєкту:Мінімально працююча модель




E-Field Radial Charge (EFR Charge) Технологія безпровідної передачі електричної енергії на основі резонансу електричного поля.

Зарядка в русі. Модуль безпровідної передачі/прийому електричної енергії, що можливо використовувати в існуючих та майбутніх мобільних безпілотних системах.


Відеопрезентація проєкту

 

Презентація проєкту у PDF форматі >>>



ЧЛЕНАМ ЖУРІ >>>                                                 ІНВЕСТОРАМ >>>

Свої питання щодо проєкту Ви можете поставити через форму коментарів



Коментарі

  1. Андрющенко Богдан10 листопада 2020 р. о 05:10

    Добра і здоров'я! Є питання:
    1. Якою є максимальна розрахункова швидкість заряджання, порівняно із дротовими аналогами співставної потужності?
    2. Яким є максимальний рівень напруги при заряджанні, що безпечний для живих організмів?
    3. Якою є максимальна дальність ефективного заряджання за умови безпечних рівнів напруги?
    4. Як впливають на роботу системи показники зовнішнього середовища: температура, вологість тощо?
    5. Наскільки, в очікуваннях, дорожчою/дешевшою буде така система в порівнянні із дротовими аналогами ?
    6. Чи є орієнтовний розрахунок вартості переобладнання мобільного пристрою зі стандартним способом підзарядки на пропонований?

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. 1. При однаковій прийнятій мобільним пристроєм потужності швидкість зарядки однакова. Треба розуміти, що ми заряджаємо. Мова йде про зарядку мобільних пристроїв. Будь-яка бездротова зарядка буде мати нижчий ккд по відношенню до дротової зарядки. В залежності від ситуації, різниця може скласти 10 відсотків,
      а може і 40. В магнітних зарядках такі параметри будуть на відстані в 5 та 15 см відповідно, при неточному позиціонуванні в декілька градусів. У випадку цього проекту - відстань може складати метри. Також, необхідно врахувати, що для дротової зарядки (якщо мова не про трамвай) необхідна велика ємність акумулятора, у випадку бездротової зарядки, вимоги до ємності батареї значно менші.


      2. Модуль планується для використання в безпілотних системах. Для такого використання рівні напруженості можуть перевищувати безпечні для людини. Проте система в автоматичному режимі зможе контролювати рівень і знижувати до безпечного в разі необхідності.

      3. Для низького та середнього рівня потужності, дальність ефективного заряджання можна оцінити в 8-10 габаритних розмірів резонаторів

      4. Попередньо - вплив не виявлено

      5. Для приблизної оцінки можна використати співвідношення цін на дротові та магнітні модулі, з єдиним уточненням, що вони наразі не спроможні заряджати в русі.


      6. Див. пункт 5

      Видалити
  2. Какие результаты показал первый прототип? Опишите методику испытаний и полученный результат, а так е планируемые улучшения в следующем прототипе.

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Найголовнішим результатом першого прототипу є сам факт передачі в безпровідному режимі, без використання одно-провідної схеми, (де навантаження підключено на землю і земля використовується, як один з провідників). Була досягнута передачу енергії на мобільний об'єкт, модель авто, що змогла вільно рухатись без використання вбудованих акумуляторів в межах дії випромінювачів. Найскладнішим в цих дослідах є метрологічна оцінка результату - визначення ккд передачі. Високочастотні вимірювання прохідної потужності мають свою специфіку, на цю тему захищена кандидатська дисертація, з якою можна ознайомитись на ресурсах КПІ ім. Ігоря Сікорського. В запланованому прототипі мають бути реалізовані, як серйозні конструктивні так і системні зміни, що основані на теоретичних розрахунках і мають призвести до покращення ккд та дальності. Результат цих змін можна буде оцінити виключно експериментальним шляхом.

      Видалити

Дописати коментар