Друге ЖИТТЯ ВІДХОДАМ аграрного сектору.
Місто: Київ
Керівник проєкту: Черьопкіна Романія
Ступінь готовності проєкту: Дослідні зразки
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEis0DzUtPFxwuiLmChhaAyyutFKHLDmQRXg22k5zWmNzRMNnkfWGh0tUB4T-6UlJaa_AfyIZBMiB_HzUUQ9flqLFFs4Qqe9BQ7qLkkPmmrhjFgb32IwsaCXbMBs-ABLIfnY7W7ZD0hNVEs/s16000/%25D0%259F%25D1%2580%25D0%25BEe%25D0%25BA%25D1%2582_%25E2%2584%2596163_%2528i%25D0%25BB%25D1%258E%25D1%2581%25D1%2582%25D1%2580%25D0%25B0%25D1%2586i%25D1%258F%2529.jpg)
“Waste-to-cellulose” – це ресурсоощадний спосіб перероблення сільськогосподарських відходів рослинного походження у волокнисті напівфабрикати. Призначений для забезпечення первинним волокном підприємств картонно-паперової промисловості та суміжних галузей виробництва.
Технологія “waste-to-cellulose” дозволить зменшити собівартість кінцевої продукції, за рахунок зменшення кількості хімікатів в композиції виробу, одночасно забезпечуючи необхідну його якість.
Дохід планується від продажу целюлози, виготовленої за даною технологією.
Відеопрезентація проєкту
Презентація проєкту у PDF форматі >>>
Свої питання щодо проєкту Ви можете поставити через форму коментарів
Коментарі
Дописати коментар