ПРОЄКТ № 175.

Muzzly

Місто: Київ

Керівник проєкту: Сутковенко Максим

Ступінь готовності: Мобільний додаток, що працюєMuzzly
- це соціальна мережа для зручного обміну музикою, просування нових артистів та посередництва між музикантом та лейблом. Мобільний додаток, який можно завантажити собі на смартфон. 

Дохід планується від платної підписки для артистів, яким буде надатися рекламні послуги.


Відеопрезентація проєкту

 


Презентація проєкту у PDF форматі >>>

  ЧЛЕНАМ ЖУРІ >>>                                                 ІНВЕСТОРАМ >>>


Свої питання щодо проєкту Ви можете поставити через форму коментарів

Коментарі

 1. Андрющенко Богдан11 листопада 2020 р. о 01:46

  Добра і здоров'я! Виправте мене, якщо я не правий, але базувати майбутній дохід на тих, хто сам шукає заробітку, це досить ризиковано. Аналогічні сервіси орієнтуються саме на покупця, тобто у Вашому випадку на студії та/або радіостанції чи інших споживачів музичного контенту. Чи не прораховували Ви такий підхід? І у який спосіб Ви плануєте захищати авторські права ?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Доброго дня! З наших досліджень початковці артисти шукають аудиторію для того, щоб популюзирувати своє ім'я. Один зі cпособів зібрати аудиторію - це почати рекламувати себе в соціальних мережах. Так потрібно платити гроші, але це інвестиція в себе. Що до суми, ми ще не визначилися, але сума буде доступна, для людей, які дійсно готові вкладати в себе та в свій розвиток. В презентації розглядається також варіант монітизації зв'язаний зі студіями/лейблами. Зараз ми використовуємо Youtube для програвання музики з деякими обмеженями. Права ми не порушеємо. Але було б дуже гарно залучути авторські права від провідних лейблів в Україні.

   Видалити
 2. Яким чином ви вирішуете питання інтелектуальної власності на музичні твори?

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Добрий день, зараз ми використовуємо Youtube для програвання музики з деякими обмеженями. Права ми не порушеємо. Але було б дуже гарно залучути авторські права від провідних лейблів в Україні.

   Видалити

Дописати коментар