Очищення дренажних вод (фільтрату) полігонів твердих побутових відходів методом електродеструкції
Місто: Київ
Керівник проєкту: Олександр Юспін
Ступінь готовності: Прототип
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhsE5nnL93oGyad0zlw0JEIPVnHOCFEeVVhr6hRviAgkkA5Ich_oFJLM2Ok6nUBRrII0RGaotaQket1FMPm59ir_ykbfmb4UlWeqVGIPgkt1gItzgUa41nbqNrcwSSMGx-C8hbvgq1VDuI/s16000/78.Water_SC_titul_ua.jpg)
Організація виробництва обладнання для очищення фільтрату полігонів ТПВ та інших промислових стічних вод. Технологія електродеструкції забезпечує очистку не менше 99% розчинених у вихідній стічній воді домішок.
Розроблений прототип промислового масштабу.
Відеопрезентація проєкту
Презентація проєкту у PDF форматі >>>
Свої питання щодо проєкту Ви можете поставити через форму коментарів
Чи можете ви показати мені приклади випробування свого методу, і показати, як це робиться. Дякую,
ВідповістиВидалитиДоброго дня,
ВидалитиМожемо запропонувати Вам докладний опис технології із наведенням витягів з протоколів випробування технології для очищення фільтрату з полігонів ТПВ, що проводилось в Угорщині.
Можливе також проведення демонстрації функціонування промислового прототипу потужністю 5 м3, який знаходиться в Україні, для очищення висококонцентрованих промислових стоків.
З повагою,
Олександр Юспін