ПРОЄКТ № 39.

CYBER STITCH

Місто: Миколаїв

Керівник проєкту: Павло Ткаченко

Ступінь готовності проєкту: Прототип


Cyberstitch – тренажер для проведення навчальних лапароскопічних операцій. 

Наші переваги: 

 • імітаційна форма, 
 • оптимальне розташування камери, 
 • симуляція реальних умов, 
 • зручна конструкція, 
 • реалістичне введення медичних інструментів, 
 • бездротова передача зображення. 

Дохід планується від реалізації студентам медикам, та навчальним закладам.


 Відеопрезентація проєкту


Презентація проєкту у PDF форматі >>>
ЧЛЕНАМ ЖУРІ >>>                                                 ІНВЕСТОРАМ >>>

Свої питання щодо проєкту Ви можете поставити через форму коментарів


Коментарі

 1. Андрющенко Богдан10 листопада 2020 р. о 04:40

  Добра і здоров'я! Ви вже отримали підтвердження щодо можливості використання Вашої розробки у навчальному процесі? Якщо це тільки ємність з підсвіткою, без комплекту інструментів, муляжів органів і т.п., то виріб виходить досить дорогим для студента. Ви не передбачаєте можливість оренди? І стосовно сервісного обслуговування: заміна частин чи всього виробу, гарантія і т.п. як Ви плануєте вирішувати ці моменти?

  ВідповістиВидалити
 2. Доброго дня! Дякую за питання! Щодо підтвердження можливості використання, в нашому ЗВО є медичний інститут, який зацікавлений в використанні тренажерів за для напрацювання годин студентами. Також один з членів команди є практикуючий інтерн, котрий вже використовує тренажер в своїй роботі. На основі його фідбєку і було розроблено другий прототип.

  В комплекті нашого тренажера йдуть силіконові муляжі органів для практикування, а від комплектації інструментами ми відмовились, оскільки студенти, зазвичай, купляють якісний і дорогий інструмент окремо, до того ж різні викладачі рекомендують студентам інструменти різних фірм. Конкуренти, що комплектують тренажери інструментами, використовують дешеві китайські аналоги (бо вартість якісного інструмента значно вище за вартість тренажеру).

  Ми працюємо над тип, щоб зменшити вартість тренажеру вдвічі. Можливість оренди розглядаємо та не виключаємо. З іншого боку, студенти медичних спеціальностей - незвичайні студенти. Вони часто стикаються з витратами в таких розмірах, наприклад інструменти.

  Тренажер складається з модулів, які виготовляються окремо. Фінальна зборка виконується на місцевому підприємстві, з яким ми маємо попередні домовленості. Під час продажу, ми плануємо, надавати гарантію (один рік). Якщо в тренажері, щось вийде з ладу - ми досить легко замінюємо відповідний модуль. В тренажері є певні частини, які будуть зношуватися (силіконові вкладення) це питання ми вирішуємо додаванням запасних частин та передбачили легкий процес самостійної заміни. Ці частини ми також плануємо продавати окремо.

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар