ПРОЄКТ № 2.

Функціональний протез руки для людей з ЕДЗА

Місто: Київ

Керівник проєкту: Антон Тихоненко

Ступінь готовності проєкту: Бета-версія продуктуФункціональний протез руки T-HANDXY - це механічний протез, який призначений для людей з ампутацією пальців або частини кисті та людей з ектродактилією.

Має можливість керування швидкодією кожного пальця окремо і як результат 120 можливих режимів рухів. Має систему точкового дотику, за допомогою якої користувач може відчути момент доторку та форму поверхні дотику з пальців протезу. 

Дохід планується від продажу підписок на скачування параметризованої 3Дмоделі T-HANDX та продажу готових протезів.


Відеопрезентація проєкту

 


Презентація проєкту у PDF форматі >>> 
ЧЛЕНАМ ЖУРІ >>>                                                 ІНВЕСТОРАМ >>>

Свої питання щодо проєкту Ви можете поставити через форму коментарівКоментарі

 1. Доброго дня! Які ключові відмінності від протезів, що існують на ринку? Наприклад, у порівнянні з рішенням української компанії Esper Bionics, іншими компаніями?

  ВідповістиВидалити
 2. Дякую за запитання! Головна відмінність, яка буде відрізняти наші протези від інших на ринку це можливість робити власні режими роботи, наявність відтворення дотику , можливість регулювання ширини хвату(стосується обох версій протезу) та можливість отримати параметризовану модель протеза в будь-який час.
  Якщо говорити про українську компанію Esper Bionics, на мою думку, вони мають дуже продвинутий( в плані електроніки та дизайну )протез , але ціна за даний функціонал відповідна. Як конкурент в теперішньому варіанті ми маємо переваги в ціні та функції механічного відчуттю дотику, але вони натомість мають автономатизовану роботу функцій руху. Щоб перейти в дану “категорію ринку” мені потрібно впевнитись, що я зможу вмістити сервоприводи , плату з батареєю(або елементом Пелетьє для самозарядки) та міоелектричним сенсором в вільну частину протеза. Я не хочу за рахунок габаритів електронних компонентів жертвувати розмірами(хіба що він буде рівномірно розподіленій по всій площі руки), тому зараз я саме активно працюю над зменшенням цих компонентів , або більш ефективному укомплекутванні. Наприклад для руху кожним пальцем можна взяти мотор на 3.7 В (для дронів Helicute H817 CCW ), який достатньо маленький і буде розміщений в кожен палець окремо, таким чином більша частина передньої частини кисті стане вільною .

  ВідповістиВидалити
 3. Titanium Watches | TITanium Arts
  The T-40 is one of the most attractive 제이티엠허브출장안마 watches to date. The 42C schick quattro titanium comes in three versions with titanium jewelry piercing an how strong is titanium ultralight three-piece case, 2018 ford fusion energi titanium Omega watches have been designed by T-35,

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар